VIP

Konfirmohet se janë ndarë Blero dhe Afrona Dika

Ka tash e sa ditë që në mediat flitet për një ndarje të mundshme mes këngëtarit Blero dhe modeles Afrona Dika.

Dyshimet lindën nga fakti se dyshja i kanë larguar të gjitha fotografitë e përbashkëta në rrjetet sociale.

Ndërkohë, burimet e emisionit “Prive” e kanë konfirmua lajmin duket e cilësuar si “të vërtetë” në një nga kronikat e tyre të përjavshme.

Të njëjtat burime kanë theksuar se arsyeja e ndarjes duket të ketë qenë distanca mes çiftit, pasi dyshja kanë shtetësi të ndryshme.

Blero mesa duket nuk e ka hedhur hapin që pritej e mendohej, atë të zhvendosjes në Zvicër – vend ky në të cilin Afrona është lindur dhe rritur.

Blero dhe Afrona Dika (Foto: Norik Uka)

Burimet pranë dyshes nuk e përjashtojnë mundësinë e një ribashkimi, por që duket diçka e vështirë tani për tani, pasi kriza mes tyre duket të jetë vërtet serioze.

Blero dhe Afrona Dika (Foto: Arkiv)

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also
Close
Back to top button