s Lavdrim Veliu nga Gostivari është zëvendës drejtor i ri i Doganave të Maqedonisë | www.Zemra.Org

Lavdrim Veliu nga Gostivari është zëvendës drejtor i ri i Doganave të Maqedonisë

lavdrim-veliuLavdrim Veliu nga Gostivari është zëvendës drejtor i ri i Doganave të Maqedonisë. Emërimi i Lavdrim Veliut u bë në seancën e fundit të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë.

Lavadrim Veliu vite më parë ka qenë edhe drejtor i Postës së Gostivarit. Lajmin për mediat e konfirmoi edhe vetë zëvendës drejtori i ri Doganave, Lavdrim Veliu, i cili deklaroi se pozicionin e besuar do ta kryej me përgjegjësinë më të madhe, duke u angazhuar për tu ballafaquar me të gjitha sfidat të cilat duhet të tejkalohen në interes të gjithë qytetarëve të vendit.

Deri me tani postin e Zëvendës drejtorit të Doganave të Maqedonisë e ka udhëhequr Driton Fejza.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.