VIP

Ledri Vula ne caste intime

Antari i grupit “Skillz”, Ledri Vula me nje femer bjonde te panjohur. Ledri sic duket dhe nga fotoja eshte i shtrire ne divan duke u perkedhelur me vajzen e cila eshte gjysem e xhveshur. Ledri para disa vitesh ka pasur nje marredhenie dashurie me kengetaren Tuna Sejdiu.

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button