VIP

Majk zgjedh Bebe Rexhen për t’u martuar, injoron Taynën

Majk është një ndër reperët më të mirë shqiptarë i cili është komentuar shpesh jo vetëm për hitet që i ka dhuruar publikut, por edhe për jetën sentimentale.

Shpesh herë reperi flitet për flirtet e tij me vajza seksi të famshme ose jo. Por i ftuar në “Shiko Kush LUAN” në Top Channel, Majk është vënë para një sfide mjaft të vështirë ku duhet të zgjedhe mes vajzave VIP shqiptare se me cilën prej tyre do martohej, në kuadrin e lojës.

Në fund ngeli dyshja Tayna VS Bebe Rexha dhe reperi zgjodhi këtë fundit, duke dhënë komentin epik: “Bebe, mbiemrin e ka gati!”, pasi emri i tij i vërtetë është Kastriot Rexha.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close