Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Mësuesja u jep leksione të “turpshme” nxënësve (VIDEO)

31

Një mësuese në Rusi e ka çuar në një tjetër nivel mësimdhënien teksa ka bërë një veprim që ka lënë pa mend nxënësit e saj.

Mësuesja ka nxjerrë një organ artificial dhe ka nisur të demostroje para klasës.

Mësuesja dukej mjaft me përvojë në mësimdhënie!
[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Comments are closed.