VIP

Mihrije Braha me projekte të reja

Mihrije Braha duket se nuk është e shqetësuar me kritikat se kënga e saj “Mitrovica ime” është e vjedhur nga një këngë greke.

Gjatë një prononcimi për “Zëri” këngëtarja kosovare ka lënë të kuptohet se për të me rëndësi është kënga të pëlqehet, dhe ka premtuar së shpejti të sjellë edhe projekte të reja.

“Kënga po vazhdon të pëlqehet mjaft shumë në opinion, falënderoj të gjithë fansat e mi dhe ata që më përkrahin në fushën e këngës. Në këtë vit do të realizoj edhe disa projekte të reja muzikore”, ka thënë Mihrija.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button