VIDEO

Moment tronditës: Rrahin brutalisht mësuesen dhe e zhveshin lakuriq (VIDEO)

Ky është momenti tronditës një mësuese të dyshuar, e cila u zhvesh lakuriq dhe u rrahë brutalisht me shqelma, e me grushta dhe shuplaka në mes të rrugës nga një bandë femrash të pamëshirshme, rivale të dashurisë.
111
Incidentet e fundit i një valë të sulmeve në të cilat gratë e reja kanë qenë të rrahura dhe të zhveshura në një dënim poshtërues për tërheqjen e vëmendjes se ajo është dashuruar në njeriun e gabuar, shkruan Zemra.Org.

Dhe më tronditëse është fakti që kalimtarët pothuajse shikonin me gjakftohtësi se si rrahët gruaja duke mos bërë asgjë.

Rrahja brutale ka ndodhur në qytetin Jinan, në provincën Shandong të Kinës lindore.

Show More

Related Articles

Ja vlen te lexoni
Close
Back to top button