VIP

Motra e Nora Istrefit të lë pa fjalë (VIDEO)

Era, motra e vogël e Nora Istrefit, ka debutuar në mënyrë të jashtëzakonshme në skenën e muzikës, pasi ‘coveri’ i saj i lancuar javen e kaluar la pa fjalë mijëra shqiptarë në internet.

 

[wp-like-locker]

Era, e cila shihet duke kënduar këngën “Swim Good” në videon e re, shfaqet me një zë unik, ashtu sikurse harmonik, duke magjepsur dhe duke lënë pa fjalë edhe analistët dhe ekspertët më radikalë të muzikës. Ajo ka marrë menjëherë një breshëri komentesh pozitive nga adhuruesit në internet.“Era, mësoje Norën se çka është muzika”, ishte vetëm një prej shumë komenteve të bëra nga adhuruesit shqiptarë të muzikës në internet.

[/wp-like-locker]

 

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button