VIP

Mbas gjoksit, Zajmina josh edhe me vithe

[wp-like-locker]

Kete vit kemi pare shume pak imazhe te nxehta te Zajmina Vasjarit.

Kengetarja kishte vendosur qe te mos publikoje asnje foto ne bikini gjate pushimeve qe ka bere ne jug te vendit, me arsyetimin se eshte e zene me koncerte dhe nuk ka kohe te realizoje ndonje fotosesion dhe me pretekst se deshiron te largohet nga keto gjera, me te cilat eshte identifikuar qe ne fillim.

Keshtu, kengetarja seksi Zajmina Vasjari ka mundur t’u ike mediave roze, qe te jete sa me pak e pranishme me imazhe te nxehta, por nuk i ka rezistuar gjate tundimit.

Pas gjoksit te madh, te cilin kemi pasur rastin ta shohim gjithmone ne shume paraqitje te saj, kete radhe “premieren” e kane vithet, te cilat me shume kujdes eshte munduar t’i reklamoje. Zajmina tashme eshte kthyer perseri ne bionde dhe terheq vemendjen ngado qe shfaqet.

[/wp-like-locker]

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close