VIP

Në vend të Krenarit, Dafina dashuron Deede

Sapo ka dalë klipi i saj më i ri me titull “My swag”, një këngë që së shpejti sipas Dafinës do të vijë dhe në gjuhën shqipe. Por megjithëse thotë se ajo nuk është ndarë nga Krenari, nëpër ambiente, koncerte  dhe studio ku ajo po shikohet këto ditë.

Mësohet se ajo nuk shihet kurrë me djalin që donte dikur me emrin Krenar. Madje kjo foto tregon se ajo ka rënë në dashuri me qenushin e saj me emrin Deede, duke u munduar ta harrojë Krenairin.

Mësuam gjithashtu se këngëtarja së shpejti pas duetit që do të realizojë me Getoar Selimin, dhe albumit të ri, do të udhëtojë në Suedi ku dhe atje do të ketë disa bashkëpunime me artistë të njohur.

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button