LajmeShqiperia

Nënë e bir në bashkëpunim vrasin nusen

Nënë e bir, Alfred dhe Tixhe Bleba, përkatësisht 32 dhe 67 vjeç, në bashkëpunim me njeri-tjetrin, kanë vrarë nusen e tyre, 31 vjeçaren Zemerie Belba, 31 vjeç.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Strok të Komunës Qukës të Librazhdit, pasditen e së enjtes. Policia zbuloi se 31 vjeçarja ishte goditur me mjete të forta për motive të dobëta. Nënë e bir akuzohen për vrasje në bashkëpunim.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button