LajmeMaqedoniaPolitikaZgjedhje

Nevzat Bejta fitoi në Gostivar!

Të dhënat më të reja nga KSHZ flasin se BDI dhe kandidati i tyre Nevzat Bejta ka shënuar një fitore bindëse në Gostivarë, duke e mposhtë liderin e RDK-së Rufi Osmanin.

bejta

Shifrat në favor të Bejtës nga minuti në minutë po rriten, ndërsa ato të fundit flasin se kjo epërsi tani ka arrit në 2000 vota respektivisht 14 mijë me 12 mijë.

Show More

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button