Kronika e ZezeLajmeShqiperia

Një 43 vjeçar humbet jetën, pasi u rrah

Një 43 vjecar humbi jetën të enjten në Spitalin Ushtarak, pasi u rrah nga pesë persona në Gjegjan të Kukësit.

Policia tha se 43 vjeçari, Bardhok Marku, u rrah më 19 gusht nga pesë persona, të cilët e goditën me mjete të forta në kokë dhe në trup.

Policia tha se “Marku ishte i skeduar nga policia si një person problematik, pasi ishte përfshirë në shumë konflikte kohët e fundit”.

Sipas hetimeve shkaku mund të jetë një sherr me disa të afërm të tij, por nuk përjashtohen edhe disa konflikte të tjera.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button