VIP

Një tjetër pornostare kandidate për kryetare bashkie

Duket se ky fenomen po kthehet në modë, dhe shpresohet të jetë sa origjinal po aq edhe fitimtarë.

Pas Cicciolina-s dhe Milly Dabraccio, tani edhe një tjetër pornostar e njohur italiane Amanda Fox, ka hedhur kandidaturën për kryetare e bashkisë së Taranto-s, transmeton Ikub.

Madje kandidatja i ka drejtuar një thirrje në formë ftese qytetarëve të Tarantos, të cilën e mbyll më fjalët “Kjo është fjala ë pornostares Amnadha Fox”.

Në programin e saj elektoral ajo parashikon edhe rrugët që do ta shndërrojnë Taranton në një qendër të zhvilluar, dhe një prej këtyre masave është edhe krijimi i një panairi ndërkombëtar të quajtur “Taranto Sex”, që do të realizohet dy herë në vit, në prill dhe në tetor.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close