Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Njoftim, Ish Ushtarët e UÇK-së, Brigada 116 Tahir Sinani

0 20

uck

Gostivar, me 27 Korrik 2016

Njoftim

Me rastin e shënimit të 15-vjetorit të rënies së Dëshmorëve të Kombit- Brigada 116:
Gjen: TAHIR SINANI
NASER ADEMI
HYRË EMINI
BRAHIM ADEMI
HISË FAZLIU
Të Premten,me 29.07.2016 do të mbahen nderime dhe homazhe:
10.30- Homazhe te vendprehja e Dëshmorit Naser Ademi- vendi: varezat e f.Negotinë.
11.30 – Homazhe te vendprehja e Dëshmorit Hisë Fazliu – vendi: varezat e f.Bajnicë.
14.30 – Shpalosja e Pllakës Përkujtimore të Dëshmorëve të Kombit. në f.Tanushë.

Ju mirëpresim.
LAVDI

Leave A Reply

Your email address will not be published.