s Njoftim, Ish Ushtarët e UÇK-së, Brigada 116 Tahir Sinani | www.Zemra.Org

Njoftim, Ish Ushtarët e UÇK-së, Brigada 116 Tahir Sinani

uck

Gostivar, me 27 Korrik 2016

Njoftim

Me rastin e shënimit të 15-vjetorit të rënies së Dëshmorëve të Kombit- Brigada 116:
Gjen: TAHIR SINANI
NASER ADEMI
HYRË EMINI
BRAHIM ADEMI
HISË FAZLIU
Të Premten,me 29.07.2016 do të mbahen nderime dhe homazhe:
10.30- Homazhe te vendprehja e Dëshmorit Naser Ademi- vendi: varezat e f.Negotinë.
11.30 – Homazhe te vendprehja e Dëshmorit Hisë Fazliu – vendi: varezat e f.Bajnicë.
14.30 – Shpalosja e Pllakës Përkujtimore të Dëshmorëve të Kombit. në f.Tanushë.

Ju mirëpresim.
LAVDI


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.