VIP

Noizy, në lidhje dashurie me Gentën?

Reperi nga Shqipëria Noizy kohë më parë pranoi se ka përzier me kolege, dhe tash vjen pranimi hapur.

Noizy ka thënë se është në lidhje dashurie me këngëtaren nga Kosova, Genta Ismajli.

Konfirmimi ka ardhur nga reperi në një intervistë për shtojcën Bluetooth të Gazetës Shqiptare. Ai ka folur edhe për jetën profesionale e edhe për akuzat e Bleros.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button