VIP

Nuset e famshme shqiptare. Shikoni kush është më e bukura (foto)

Shumë nga këngëtaret, aktoret apo vajzat e famshme të ekranit shqiptar dhe atij kosovar e kanë veshur fustanin e bardhë të nusërisë.

Secila me shijen e tyre, e më bukur se tjetra. Ata kanë zgjedhur fustanin që kanë ëndërruar dhe janë stiluar ashtu sic kanë dashur.

Më poshtë keni një galeri me foto nga femrat e famshme shqiptare që janë bërë nuse.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close