s Nuset e famshme shqiptare. Shikoni kush është më e bukura (foto) | www.Zemra.Org

Nuset e famshme shqiptare. Shikoni kush është më e bukura (foto)

Shumë nga këngëtaret, aktoret apo vajzat e famshme të ekranit shqiptar dhe atij kosovar e kanë veshur fustanin e bardhë të nusërisë.

Secila me shijen e tyre, e më bukur se tjetra. Ata kanë zgjedhur fustanin që kanë ëndërruar dhe janë stiluar ashtu sic kanë dashur.

Më poshtë keni një galeri me foto nga femrat e famshme shqiptare që janë bërë nuse.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.