s Gostivari i veçantë me dy futbollistët shqiptar Admir Mehmedin dhe Shkodran Mustafin që shënojnë në Euro 2016 | www.Zemra.Org

Gostivari i veçantë me dy futbollistët shqiptar Admir Mehmedin dhe Shkodran Mustafin që shënojnë në Euro 2016

Pas Kombëtares Shqiptare të futbollit, janë dy futbollistët shqiptar nga Gostivari, Shkodran Mustafi dhe Admir Mehmedi të cilët kanë zgjuar emocione të jashtëzakonshme te shqiptarët anembanë ku jetojnë, pasi që janë dy futbollistët e parë shqiptar që shënojnë golat e parë në Kampionatin Evropian, “Francë 2016”

mehmedi_mustafi

Shkodran Mustafi shënoi për Gjermaninë në ndeshjen ndaj Ukrainës, ndërsa Admir Mehmedi shënoi gol në ndeshjen ndaj Rumanisë.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.