s “Nxehen gjakrat”, të ftuarit braktisin emisionin “Me zemër të hapur” (Video) | www.Zemra.Org

“Nxehen gjakrat”, të ftuarit braktisin emisionin “Me zemër të hapur” (Video)

Momente tensioni, ngritje zëri dhe akuza që prekin jetën e një fëmije 5 vjeç.

Një martesë e prerë në mes ka sjellë konflikte për një periudhë të gjatë mes një çifti, Eglantinës nga Kuçova dhe Armandos nga Saranda, që janë bërë edhe pjesë e emisionit ‘Me zemër të hapur’ në ‘News24’.

Pasi u përballën live ku lëshuan lumë akuzash, dy protagonistë, Armando dhe nëna e tij, Natasha janë larguar nga studio e emisionit, duke mos pranuar që të jenë më pjesë e tij.

Teksa largohej nga emisioni, Armando i është drejtuar me një ton gati kërcënues psikologes së emisionit, ndërsa i thoshte: ‘Të vjen për të qeshur eh?’. Ndërkohë që ajo i drejtohet; po më vjen me sjelljen tënde”.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.