VIP

Oksana refuzon 15 mln $ nga Mel Gibson

Ish-e dashura e Mel Gibson, rusja Oksana Grigorieva, refuzoi një ofertë prej 15 milion dollarësh nga aktori hollivudian, për të tërhequr çështjen gjyqësore.

Grigorieva pretendon se Gibson ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj dhe se në disa raste e ka rrahur edhe atëherë kur ajo mbante në dorë vajzën e tyre të sapolindur, të quajtur Lucia.

40-vjeçarja i dërgoi një email aktorit, duke i thënë se është e vendosur që të shkojë në gjykatë, në atë që nga shtypi amerikan konsiderohet si një përpjekje për të rritur shumën e ofruar.

Nëse Gibson shpallet fajtor për akuzën e ushtrimit të dhunës, ai do të humbë të gjithë të drejtat mbi vajzën, ndërsa rrezikon deri në katër vjet burgim.

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button