VIP

Orlando Bloom dhe bashkëshortja e tij supermodele Miranda Kerr behen prinder

Aktori i famshëm hollivudian Orlando Bloom dhe bashkëshortja e tij supermodele Miranda Kerr u shndërrua në prindër të një djali gjatë mëngjesit të sotëm, raportuan mediat ndërkombëtare.

27-vjeçarja e “Victoria Secret” dhe britaniku u lidhën në martesë gjatë korrikut dhe mëngjesin e sotë, Kerr lindi një djalë në një maternitet të Los Anxhelosit.

Prindërit e Miranda-s, John e Theresa fluturuan nga Australia për t’i qëndruar pranë vajzës e nipit të tyre. Edhe pse lindi në SHBA, Kerr deklaroi përpara pak kohësh se djali i saj do të jetë po aq australian sa edhe foshnjet e lindura në Sidnei.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button