s Aktori Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Aktori

Vdes aktori i njohur me prejardhje shqiptare Paul Walker

Vdes aktori i njohur me prejardhje shqiptare Paul Walker

Ylli i filmit “The Fast and the Furious”  Paul Walker, ndroi jetë ditën e shtunë në një aksident në Californi. Sipas mediave amerikane, Paul Walker ishte në një Porsche bashkë… Read more »

Steven Seagal do të reklamojë armët ruse

Steven Seagal do të reklamojë armët ruse

Qeveria ruse dëshiron që aktori i njohur i filmave aksion, Steven Seagal, të bëhet fytyra reklamuese e industrisë së saj ushtarake. Zëvendëskryeministri Dmitry Rogozin ka thënë se 61-vjeçari mund të… Read more »

Jackie Chan ia jep koleges ‘arushin’ për ta mbuluar gjoksin (Foto)

Jackie Chan ia jep koleges ‘arushin’ për ta mbuluar gjoksin (Foto)

Aktorja kineze, Yao Xingtong, ka bërë befasi në Festivalin e Filmit në Toronto duke parakaluar në tepihun e kuq me fustan të tejdukshëm. Gjatë premierës së filmit “In Conversation With… Read more »

Shia LaBeouf zhvishet në një videoklip (Foto)

Shia LaBeouf zhvishet në një videoklip (Foto)

[wp-like-locker] Aktori i njohur i filmave “Transformers”, Shia LaBeouf, është zhveshur lakuriq në videoklipin muzikor të grupit islandez, “Sigur Ros”, ku shfaqet së bashku me valltaren Denna Thomsen. Videoja është… Read more »

Robert De Niro nderohet nga një kolegj

Robert De Niro nderohet nga një kolegj

Legjenda e ekranit, Robert De Niro, ka marrë një doktoratë nderi nga Kolegji Bates në SHBA. Aktori dhe regjisori e ka marrë doktoratën gjatë ceremonisë së ndarjes së diplomave në… Read more »

Vdes Ali Ahmeti – Elezi i “Kafeneja Jonë”

Vdes Ali Ahmeti – Elezi i “Kafeneja Jonë”

Aktori i njohur kosovar, Ali Ahmeti vdiq në moshën 66 vjeçare pas një sëmundje të rëndë, me të cilin është përballur për një kohë të gjatë. Ahmeti njihej për një… Read more »

Ja si duket “vallëzimi pa eshtra”

Ja si duket “vallëzimi pa eshtra”

Aktori komik Nathan Barnatt dëshmon me videon e tij se vallëzimi nuk është për këdo. Me lëvizjet e pazakonta dhe paksa të çmendura, ai paraqet “No Bones Dance” ose “Vallëzimi… Read more »

E vërteta e marrëdhënies time me Albana Osmanin

E vërteta e marrëdhënies time me Albana Osmanin

Ai është jo vetëm një ndër aktorët shqiptare më të talentuar dhe të suksesshëm të momentit, me një famë që i kalon kufijtë, por edhe një ndër meshkujt e konsideruar seks… Read more »

Tuna ne krahet e Blerim Destanit

Tuna ne krahet e Blerim Destanit

Tuna sapo është ndarë nga burri i saj Rilind Reka ajo si duket ka filluar të interesohet për romancën e radhës, e cila sipas spekulimeve është aktori Blerim Destani. Spekulimeve… Read more »

Arrestohet aktori Nicolas Cage

Arrestohet aktori Nicolas Cage

Dhunë në familje dhe prishje të qetësisë publike. Janë këto akuzat për të cilat aktori i njohur Nicolas Cage është arrestuar ditën e sotme në Nju Orlins. Lajmin e bën… Read more »