VIP

Pippa Middleton shfaq vithet

Pippa Middleton, motra e princeshës së Anglisë, Kate Middleton, është bërë sensacion nëpër mediat botërore kohëve të fundit dhe përpos faktit se ajo është një prej femrave më të lezetshme në botë, ajo duket se ka edhe vithe të mira.

27 vjeçarja shfaqi këmbët pasi ajo dhe i dashuri i saj bankier Alex Loudon qëndruan në orët e hershme të mëngjesit në një prej ‘clubeve’ të natës në Londër.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button