Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Policët e Tetovës rrihen mes veti!

24

Mospërputhja për shkak të një automjet të parkuar ishte shkaku i grindjes verbale që ndodhi dje në mes të dy të punësuarve në SPB të Tetovës.

policet

Një ditë pasi është vendosur në post, është sulmuar zëvendësi i kryeshefit të Policisë së Tetovës nga një koleg tjetër polic nga Sektori për Kontroll të Brendshëm i Policisë në Tetovë

“Më 3 shkurt në një nga zyrat e policisë së Tetovë ka ndodhur zenka verbale në mes të dy punonjësve të Ministrisë. Deri tek mosmarrëveshja erdhi për shkak të automjetit të parkuar i njërit prej të involvuarve në zënkën verbale.

Për ngjarjen është informuar plotësisht edhe shefi i policisë së Tetovës dhe në qoftë se vërtetohet baza ligjore do të merren masat e duhura “, tha Natalia Spiriva Kordic, shefja e sektorit të Marrëdhënieve me Publikun dhe Protokollit të MPB-së, transmeton TetovaSot.

Ndryshe nga burimet jozyrtare njëri nga të involvuarit në zënkë ishte i zëvendëskryeshefi i policisë së Tetovës i sapo emëruar nga ministri Oliver Spasovski i cili nga viti 2003 deri më 2006 ai e kishte kryer detyrën si kryeshef i SPB të Tetovës.

Comments are closed.