Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

TIRANA si ne FILMA…Ndiqej nga policia për armë e drogë BMW përplas makinën e Shqiponjave

25

Nje automjet tip BMW X6 me targe 888 ka goditur nje automjet te policis se forcave ”Shqiponja dhe ida nga makina te tjera,teksa ndiqej nga uniformat blu ne nje aksion policor per arme dhe droge.

Ngjarja ka ndodhur ne zonen afer gjimnazit Petro Nini ne kryeqytet,kur automjeti tip BMW eshte ndaluar per nje kontroll nga uniformatblu,por sapo drejtuesi i mjetit eshte ndaluar nga efiktivet e policis ai ka ikur me shpejtesi duke goditur edhe dy automjete te tjera qe ndodheshin afer maiknes se polics..

Uniformat blu kane dashur qe te bejne nje kontroll te automjetit pasi kishin dyshime se brenda tij mund te kishte arme ose lende narkotike.

Pas goditjes automjeti i policis nuk ka mundur qe te ndjek BMW-ne qe eshte larguar me shpejtsi pasi ka mbeter i demtuar.

Comments are closed.