VIP

Prekje magjike

Këngëtarja shtatzënë Alicia Keys (e veshur me një fustan të markës Dolce & Gabbana) dhe i dashuri i saj i ri Swizz Beatz ndajnë ca momente ‘prekëse’ gjatë ballos bamirëse të këngëtares “Keep a Child Alive Black Ball” në New York.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close