s Prince vdiq nga overdoza? | www.Zemra.Org

Prince vdiq nga overdoza?

Vetëm pak orë pasi Prince ndërroi jetë, fakte të reja dolën rreth vdekjes së tij.

prince

U tha se artisti po kalonte një gjendje të rëndë ftohje, por del që overdoza mund të jetë ajo që i mori jetën.

Sipas TMZ, Prince u shtrua në spital prej një overdoze, pasi doktorët i kanë bërë atij një ‘save shot’, teknikë që përdoret në rrethanat e një overdoze nga përdoruesit e drogës.

Trupi i tij i pajetë u gjend në një ashensor në pronën e tij në Minnesota.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.