LajmeVIDEO

Pse u arrestua Sinan Hoxha – Video

Këngëtari Sinan Hoxha është arrestuar në Preshevë pardje dhe ka qëndruar në burg tetë orë pasi mbrojti flamurin shqiptar dhe ofendoi serbët.

Sinan Hoxha – Krejt Serbis ju Qift Nona Live

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close