VIP

Rezarta Shkurta dhe Flori, zënkë në lokal

Këngëtarja Rezarta Shkurta thuhet të jetë përfshirë në një zënkë me ish-producentin e saj, Flori, në një nga lokalet e Tiranës, njofton Bluetooth.

Rezarta ishte duke u argëtuar me një grup miqësh të ndryshëm nga Flori, që në shoqërim pati Getoar Selimin apo të njohur ndryshe si Geti. Ishte pikërisht Geti arsyeja se pse filloi zënka, pasi që bukuroshja shkoi të përshëndetej me përzemërsi me reperin kosovar, gjë që nuk e bëri dhe me Florin.

Rezarta Shkurta dhe Flori nuk gëzojnë marrëdhënie të mira prej shumë kohësh, pasi që ishte pikërisht Rezi ajo që u largua nga produksioni i Florit dhe si shkak i mori kushtet e punës të ofruara nga producenti, në studion ku punonin këngëtare tjera si Orinda Huta, Elvana Gjata dhe Julka.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close