VIP

Rihanna e befasoi publikun ne Hollywood

Këngëtarja me famë botërore, Rihanna, befasoi të gjithë me një pamje jashtëzakonisht të çuditshme, ndërsa mbërriti për të kënduar në një klub mbrëmje hollivudian.

Flokët tmerrësisht të dendur dhe të kuq e mbulonin tërësisht pamjen e këngëtares. Nga ana tjetër, ajo ishte treguar më e kursyer në veshje, duke mbajtur një fustan të thjeshtë të bardhë.

Nga mediat amerikane mësohet se Rihanna ka xhiruar një këngë me këtë pamje, ndërsa klipi do të dalë në treg në javët e ardhshme.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button