s Rihanna dhe DiCaprio përsëri së bashku | www.Zemra.Org

Rihanna dhe DiCaprio përsëri së bashku

Aktori Leonardo DiCaprio, dhe këngëtarja Rihanna janë parë përsëri bashkë.

Teksa në janar ata ishin fotografuar së bashku, dhe ishin parë duke u puthur ishte shtuar dyshimi se ata janë më shumë se vetëm miq.

 

Aktori 41 vjeçar dhe këngëtarja 28 vjeçare, janë parë së bashku natën e kaluar para se ajo të performonte në një nga koncertet e saj.

Leonardo DiCaprio dhe Rihanna kishin vendosur syze, përderisa aktori i përshpërsite në vesh këngëtares diçka e cila e bëri atë të buzëqeshte.

Këto takime të tyrë janë publike, por lidhja e tyre nuk është konfirmuar as nga këngëtarja as nga aktori në fjalë.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.