Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Rihanna dhe DiCaprio përsëri së bashku

0 22

Aktori Leonardo DiCaprio, dhe këngëtarja Rihanna janë parë përsëri bashkë.

Teksa në janar ata ishin fotografuar së bashku, dhe ishin parë duke u puthur ishte shtuar dyshimi se ata janë më shumë se vetëm miq.

 

Aktori 41 vjeçar dhe këngëtarja 28 vjeçare, janë parë së bashku natën e kaluar para se ajo të performonte në një nga koncertet e saj.

Leonardo DiCaprio dhe Rihanna kishin vendosur syze, përderisa aktori i përshpërsite në vesh këngëtares diçka e cila e bëri atë të buzëqeshte.

Këto takime të tyrë janë publike, por lidhja e tyre nuk është konfirmuar as nga këngëtarja as nga aktori në fjalë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.