s Kim Kardashian nuk ndalet, sërish shfaq linjat | www.Zemra.Org

Kim Kardashian nuk ndalet, sërish shfaq linjat

Ajo me krenari ka treguar luftën e saj të vazhdueshme për të humbur peshën e saj të fituar, derisa ajo ka dy fëmijë deri më tani.

Por Kim Kardashian nuk duhet të jetë aq e ashpër me veten që të duket në formë të mirë, sic dukej të premten mbrëma në Nju Jork.

Nëna e dy fëmijëve ka vazhduar paradën e saj duke shfaqur sërish linjat e saj me një fustan të gjatë të zi./BSBëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.