VIP

Rihanna dhe Spears në një duet “të nxehtë”

Britney Spears dhe Rihanna do të bashkohen për një version remix të një nga këngëve më provokuese të këngëtares nga Barbados.

Kënga S&M shkaktoi shumë polemika kur u shfaq për herë të parë në fillim të këtij viti për shkak të videos me pullë të kuqe që e shoqëronte dhe tashmë Britney Spears do i shtojë kësaj kënge vokalin e saj në një version remix.

Rihanna shkroi në Twitter se “një bashkëpunim i nxehtë do të vijë shumë shpejt”, pa bërë të ditur një datë të caktuar.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close