s Rihanna pyet “Where Have You Been?” | www.Zemra.Org

Rihanna pyet “Where Have You Been?”

Ikona e pop muzikës, Rihanna, ka lansuar këngën e re me klip “Where Have You Been”, që e shfaq bukuroshen nga Barbados në një imazh krejt tjetër nga sa jemi mësuar ta shohim.

Kënga e punuar nga The Island Def Jam është një këngë unike me një stil mjaft interesant dhe atraktiv. Edhe videoklipi i përshtatet këngës, pasi është përzierje e oriantales dhe modernes, diçka që definitivisht i shkon për dore bukuroshes nga Barbados.

“Video e vitit” dhe “Ku ka qenë kjo këngë më herët në jetën time…” ishin vetëm disa prej komenteve që kanë rënë në syrin e publikut në YouTube, aty ku kënga e re e tetës Rihh po thyen të gjitha rekordet.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.