VIP

Rita kafshon Azalean dhe tregon të brendshmet (Video)

Që të dyja kanë arritur të jenë shumë të suksesshme në skenën muzikore.

E këtë e dëshmuan edhe në festivalin ‘Wireless, në parkun Finsbury të Londrës, të premten mbrëma.

[portfolio_slideshow id=19177]

Rita Ora së bashku me këngëtaren IGgy Azalea e ndezën skenën me një performancë mahnitëse.

E si për ta për ta ndezur më shumë, Rita ulet në gjunjë dhe kafshon Iggy’n.

Back to top button