s Rita Ora ndahet nga Rob Kardashian | www.Zemra.Org

Rita Ora ndahet nga Rob Kardashian

Këngëtarja me origjinë kosovare, Rita Ora duket se i ka dhënë fund lidhjes së saj me, Rob Kardashian, vëllain e Kim Kardashian dhe po shijon lirinë e saj. Bukuroshja është fotografuar në Coney Island në Brooklyn, teksa po zbavitet sëbashku me miqtë e saj.

Dy javë më parë, 21 vjeçarja Rita Ora dhe Rob Kardashian, janë fotografuar sëbashku , teksa po zhvillonin një debat mes tyre. Thashethemet për lidhjen mes Orës dhe Kardashian, kanë nisur që një vit më parë, kur ata të dy janë fotografuar shpeshherë bashkë në Londër. Aktualisht bukuroshja kosovare është një nga këngëtaret numër një të shoë bizit botëror, ajo ka pozuar së fundmi edhe për revistën prestigjoze britanike “Style”.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.