s FOTO nga personat e vrarë mbrëmë në Shkup | www.Zemra.Org

FOTO nga personat e vrarë mbrëmë në Shkup

Këto jane 4 djemt e vrarë nga 5 gjithsej mbrëmë në liqenin e Hekuranës në Shkup. Sipas mediave maqedonase që kanë botuar fotot ata janë të moshesh 18 deri 20 vjeç dhe të gjithë të nacionaliteti maqedonas. Për më shumë lexo në vazhdim këtu.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.