VIP

Rita Ora vlerësohet mirë nga kritika për stilin e saj në Oscars (FOTO)

Këngëtarja kosovare Rita Ora është vlerësuar për paraqitjen e saj në Oscars.

Ajo është paraqitur me një veshje të veçantë dhe bashkë me Miley Cyrus dhe Kendall Jenner ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Rita kishte të veshur një veshje të zezë, si korset derisa asaj i dukeshin edhe të brendshmet e saj.

Shumicën e mbrëmjes Rita ka qenë e shoqëruar nga modelja e njohur Rosi Hutington Whitley.

Sponsored Content

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button