s Sa e ka rrogën Ermal Mamaqi?! Përgjigjja shkakton ‘tërmet’ | www.Zemra.Org

Sa e ka rrogën Ermal Mamaqi?! Përgjigjja shkakton ‘tërmet’

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuari i radhës në emisionin e Elita Rudit.

ermali

Ata kanë folur gjatë për jetën e Ermalit nisur që nga fëmijëria e tij e rrezikshme dhe deri më sot, kur është shndërruar në një nga moderatorët më të ndjekur të ekranit shqiptar.

Ndër të tjera Elita e ka pyetur se sa e kishte rrogën, por me humor Ermali ka devijuar nga përgjigjja konkrete duke thënë se nëse do ta tregonte do të shkaktonte tërmete, duke lënë të kuptohet në një farë mënyre se e ka mjaft të lartë, (Minuta 30:22).


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.