s Incidenti që ndezi rrjetin, gazetari i zbulon gjoksin të ftuarës (VIDEO+18) | www.Zemra.Org

Incidenti që ndezi rrjetin, gazetari i zbulon gjoksin të ftuarës (VIDEO+18)

Një gazetar spanjoll ka bërë një ‘gabim’ të nxehtë gjatë emisionit që po transmetonte.

Ai kishte të ftuar një femër dhe teksa ishin duke diskutuar nëse kishte veshur apo jo reçipeta, ai i ul fustanin bust duke i zbuluar tërësisht gjoksin… kështu vërtetoi se ajo nuk kishte reçipeta.

[wp-like-locker]

[/wp-like-locker]


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.