Interesante

Incidenti që ndezi rrjetin, gazetari i zbulon gjoksin të ftuarës (VIDEO+18)

Një gazetar spanjoll ka bërë një ‘gabim’ të nxehtë gjatë emisionit që po transmetonte.

Ai kishte të ftuar një femër dhe teksa ishin duke diskutuar nëse kishte veshur apo jo reçipeta, ai i ul fustanin bust duke i zbuluar tërësisht gjoksin… kështu vërtetoi se ajo nuk kishte reçipeta.

[wp-like-locker]

[/wp-like-locker]

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close