s Sabiani ft. Marseli & Shkendije Mujaj – Show Biz | www.Zemra.Org

Sabiani ft. Marseli & Shkendije Mujaj – Show Biz

Sabiani ft. Marseli & Shkendije Mujaj – Show Biz, Muzika u realizua nga: Irkenc Hyka, Tekstin e shkroi: Petro Xhori, Postoi në kanalin e yotubes: ArkivaShqip.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Comments are closed.