BotaKronika e ZezeLajmeMaqedonia

Sarajevë: 19 vjeçarja nga Gostivari theret me thikë nga ish i dashuri

gostivarasjaNëntëmbëdhjetë vjeçarja Adelisa Musiq nga Gostivari, e cila përkohësishtë ishte duke jetuar në Sarajevë është duke luftuar për jetë në Qendrën Klinike të Sarajevës, ku ajo ka përfunduar si pasojë e therjeve me thikë nga ish i dashuri i saj, pasi ajo të njejtin kohë më parë e kishte lënë.

Sipas mjekëve, ajo është goditur me thikë në të gjithë trupin e saj nga ish i dashuri, nga koka deri te këmbët.

Sipas informatave të medieve në Sarajevë, incidenti ka ndodhur para dy ditëve, në veturën e 26-vjeçarit Semir Hoxhiq, i cili fillimisht e ka therur Adelisën, kurse më pas ka goditur me thikë veten në stomak dhe gjoks.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button