BotaKronika e ZezeLajme

Shqiptari dhunon norvegjezen e mitur

Një 22 vjeçar, shqiptar nga Maqedonia ka përfunduar në burg gjatë pushimeve të tij verore në Kroaci.

Ai dyshohet të ketë dhunuar një norvegjeze 16-vjeçare në Makarska.

Paraburgimi i është caktuar që të mos ikë. Sipas rrëfimit të norvegjezes, ai fillimisht i kishte blerë një akullore, dhe pastaj e ka detyruar për seks oral, në një vend të errët, transmeton indeksonline.

Norvegjezja që gjendej në pushim me gjyshen e ka lajmëruar menjëherë policinë. I dyshuari ka mohuar akuzat dhe ka thënë se fillimisht ata janë puthur e më pas kanë kaluar “në atë punë”.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close