s Shtatzëne Alessandra Ambrosio pozon lakuriq | www.Zemra.Org

Shtatzëne Alessandra Ambrosio pozon lakuriq

Supermodelja braziliane, Alessandra Ambrosio, nuk e ka ndërprerë punën edhe pse është shtatzënë.

31-vjeçarja ka publikuar në profilin e saj në Facebook një fotografi, në të cilën shfaqet tërësisht e zhveshur, ndërsa fotografia është pjesë e fushatës për linjën e stolive të shtëpisë braziliane të modës, “Vivara”.

Alessandra është në pritje të fëmijës së dytë, ndërsa është njoftuar se ajo pret djalë. Bukuroshja ka edhe një vajzë trevjeçare.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.