Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Shumica e grave fantazojnë t’i tradhtojnë burrat me këtë person

0 225

Mendoni se është duke ju tradhtuar? Ju mund ta zini atë në flagrancë shumë afër: 62 për qind e grave besohet të fantazojnë duke e tradhtuar burrin me një nga fqinjët, sipas një anketimi të ri.

Për këtë anketim, sajti i takimeve ‘Gleeden’, kishte anketuar më shumë se 8,000 persona. Ata kishin zbuluar se 31 për qind e anëtareve femra të sajtit veçse kishin pasur aferë me një nga fqinjët e tyre.

Rreth 60 për qind e këtyre aferave kishin qenë vetëm për një natë, 14 për qind e këtyre aferave kishte vazhduar për disa javë, ndërsa vetëm 6 për qind e këtyre aferave kishte vazhduar për më shumë se një vit.

Por, a duhet të brengoseni për djaloshin afër shtëpisë suaj?

Jo domosdoshmërish: Shumica e femrave fantazojnë për meshkujt tjerë, pasi që fantazitë janë mënyrë e saj për t’i ndryshuar gjërat seksualisht dhe për të qëndruar besnike ndaj juve.

Në fakt, ekspertët besojnë se fantazitë janë gjëja kryesore që i ndihmojnë lidhjet martesore të mbijetojnë në periudha afatgjate.

Leave A Reply

Your email address will not be published.