s Shumica e grave fantazojnë t’i tradhtojnë burrat me këtë person | www.Zemra.Org

Shumica e grave fantazojnë t’i tradhtojnë burrat me këtë person

Mendoni se është duke ju tradhtuar? Ju mund ta zini atë në flagrancë shumë afër: 62 për qind e grave besohet të fantazojnë duke e tradhtuar burrin me një nga fqinjët, sipas një anketimi të ri.

Për këtë anketim, sajti i takimeve ‘Gleeden’, kishte anketuar më shumë se 8,000 persona. Ata kishin zbuluar se 31 për qind e anëtareve femra të sajtit veçse kishin pasur aferë me një nga fqinjët e tyre.

Rreth 60 për qind e këtyre aferave kishin qenë vetëm për një natë, 14 për qind e këtyre aferave kishte vazhduar për disa javë, ndërsa vetëm 6 për qind e këtyre aferave kishte vazhduar për më shumë se një vit.

Por, a duhet të brengoseni për djaloshin afër shtëpisë suaj?

Jo domosdoshmërish: Shumica e femrave fantazojnë për meshkujt tjerë, pasi që fantazitë janë mënyrë e saj për t’i ndryshuar gjërat seksualisht dhe për të qëndruar besnike ndaj juve.

Në fakt, ekspertët besojnë se fantazitë janë gjëja kryesore që i ndihmojnë lidhjet martesore të mbijetojnë në periudha afatgjate.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.