VIP

Shyhrete Behluli është shëndoshë e mirë

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli, ka reaguar ndaj raporteve të publikuara në mediat shqiptare ku thuhej se ajo është shtruar në një spital psikiatrik si pasojë e një situate traumatike.

Shyhreti ka thënë se ajo dhe burri i saj janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe se nuk ka asgjë të vërtetë nga spekulimet që u përhapën në media.

Çifti ka thënë se do të ngre padi ndaj medias që e ka fabrikuar këtë spekulim duke qenë se një informatë e tillë është e dëmshme për jetën personale dhe publike të këngëtares.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close