VIP

Arrestohet aktori Nicolas Cage

Dhunë në familje dhe prishje të qetësisë publike. Janë këto akuzat për të cilat aktori i njohur Nicolas Cage është arrestuar ditën e sotme në Nju Orlins.

Lajmin e bën të ditur TMZ.com, që konsiderohet si bibla e thashethemeve në Shtetet e Bashkuara.

Sipas burimit, Cage ishte i dehur dhe në një moment, në rrugë, ka filluar të diskutojë me zë të lartë me bashkëshorten e tij Alice Kim.

Një taksist, pasi e pa aktorin që shtynte të shoqen, ka lajmëruar policinë. Kur mbërritën agjentët Cage tha për t’i provokuar: “Përse nuk më arrestoni?”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button