VIP

Silva Gunbardhi nxjerr linjat (Foto)

Silva Gunbardhi nuk është nga ato këngëtare që ekspozojnë trupin në skenë apo nëpër videoklipe për të bërë më shumë fansa.

Këngëtarja nga Shqipëria është bërë e dashur për publikun me këngët e saj pa pasur nevojë të zhvishet, ashtu që nuk ka dhënë shumë mundësi që të komentohen linjat e saj.

Megjithatë, as ajo nuk ka mundur t’i bëjë ballë motit të nxehtë dhe sezonit të plazhit. Së fundmi këngëtarja është fotografuar në bregdet.

Kujtojmë që Silva u bë e famshme me megahitin “Të ka lali shpirt”, në bashkëpunim me Mandin dhe Dafin, i cili deri më tash është shikuar mbi 22 milionë herë në YouTube.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close