s SKANDAL Trishtues erotik: Ermira Mehmeti me Musa Xhaferin (Incizim) (18 +) | www.Zemra.Org

SKANDAL Trishtues erotik: Ermira Mehmeti me Musa Xhaferin (Incizim) (18 +)

Gazetari maqedonas Bozhinovski ka publikuar një video-hotline mes deputetes së BDI-së, Ermira Mehmetit dhe zyrtarit të kësaj partie njëherit edhe Zv. Kryeministër i Maqedonisë Musa Xhaferi.

Ju sjellim të transkriptuar bisedën mes tyre, e cila përmban një fjalor banal, transmeton Bota Sot.

 • Ermira: Allo
 • Xhaferi Allo
 • Ermira: PO

[wp-like-locker]

 • Xhaferi: Cka je…Tka nxon gjumi a?
 • Ermira: ahhh
 • Xhaferi: tka nxon gjumi?
 • Ermira: Jo mka nxon perfundi
 • Xhaferi: Auuu
 • Ermira: ëëëë
 • Xhaferi: Qenro
 • Ermira: a?
 • Xhaferi: a po mun qenron?
 • Ermira: Jo valla hiqq
 • Xhaferi: Jo a?
 • Ermira: Jo
 • Xhaferi: Me siguri tka shpu me najsen
 • Ermra: Po mka shkpu mka shpu
 • Xhaferi: Po a
 • Ermira: emmmm
 • Xhaferi: Edhe?
 • Ermira: Ahhhh
 • Xhaferi: Edhe, pshtove?
 • Ermira: Jo hala skam pshtu
 • Xhaferi: Pse moj?
 • Ermira: Ahhhh
 • Xhaferi: Kputja krejt. A di cka?
 • Ermira: He
 • Xhaferi: Duhesh me ja mposht pallwn, me ja pushtue
 • Ermira: Offff… Ja ha krejt
 • Xhaferi: Eh qeshtu kallxo
 • Ermira: Ja ha krejt
 • Xhaferi: Qeshtu…pushtoja
 • Ermira: Po
 • Xhaferi: Armet i ki te forta me ja pushtu, ta kajsha nanen
 • Ermira: Ngulja
 • Xhaferi: Po
 • Ermira: Ahhh
 • Xhaferi: Veq duhet me zgjedh ku
 • Ermira: Ahhh
 • Xhaferi: Me zgjedh ku
 • Ermira: Perpara… Perpara se duhet me ja dhon farat
 • Xhaferi: Mo ku e don kshtu perpara masanej
 • Ermira: Ti e din
 • Xhaferi: Po a
 • Ermira: Palen ku duhet me e qu
 • Xhaferi: Po ama para se me bo
 • Ermira: Aaaa
 • Xhaferi: Paraprakisht ku e don
 • Ermira: Paraprakisht e don mrapa
 • Xhaferi: Poa
 • Ermira: uhhhhh
 • Xhaferi: Ç’the ashtu
 • Ermira: boll mire
 • Xaferi: Po, je bo gati?
 • Ermira: Ahhh
 • Xhaferi: Mir ja ka bo
 • Ermira: Ahhh
 • Xhaferi: Mire ja ka booo
 • Ermira: Po de po
 • Xhaferi: Ti duhesh e ja rras krejt
 • Ermira: Uhu
 • Xaferi: Me tmrros krejt me qa krejt
 • Ermira: Uhhhëë
 • Xhaferi: Me ja qa krejt
 • Ermira: Po
 • Xhaferi: qashtu me ja qa krejt
 • Ermira: ëëë
 • Xhaferi: me pallu krejt
 • Ermira: ëhë
 • Xhaferi: me shky krejt
 • Ermira: ëhë
 • Xhaferi: A?
 • Ermira: Po a
 • Xhaferi: me e punu
 • Ermira: Oooowww
 • Xhaferi: Me punu krejt
 • Ermira: Ooowww
 • Xhaferi: Hë
 • Ermira: ahhh
 • Xhaferi: Qeshtu, me ja derdh krejt qeshtu
 • Ermira: Ahhh
 • Xhaferi: More vesh a jo
 • Ermira: Jo
 • Xhaferi: Cka?
 • Ermira: Smora vesh kurgjo
 • Xhaferi: Pune ondrre thuj usht
 • Ermira: Ahhh
 • Xhaferi: Anderr
 • Ermira: O sa mire e punon breeee
 • Xhaferi: Uuuu
 • Ermira: Sa mire e punon bree
 • Xhaferi: Duhet Duhet, e meriton o idiot, a more vesh a jo
 • Ermira: Ja po po
 • Xhaferi: A
 • Ermira: Sa mir e punonnn
 • Xhaferi: E meriton
 • Ermira: oww bre
 • Xhaferi: E meriton, ë?
 • Ermira: Shyqyr qe e punon qshtu
 • Xhaferi: Shyqyr qe e meriton
 • Ermira: ë
 • Xhaferi: Hajt se ika, ma shkrun qat pyta te fundit
 • Ermira: Ani?
 • Xhaferi: Vij t’hanen kshtu, mos ma rrudh, origjinal, krejt kshtu tej per tej
 • Ermira: Ehe
 • Xhaferi: Ajo eshte veq a
 • Ermira: Duhet negociata, t;kalon mendja
 • Xhaferi: Jo jo keshtu mos ma rrudh, le ate muhabet, mos ma rrudh. Amo per momentin njeriu sdi ku shkon
 • Ermira: Ashtu eshte
 • Xhaferi: Çka nuk mennon
 • Ermira: Nuk din ku shkon
 • Xhaferi: Ashtu ashtu eshte, ta shtojme porosine
 • Ermira: Hajt
 • Xhaferi: Hajt

Posted by Zemra Shqiptare on Tuesday, March 29, 2016

[/wp-like-locker]

 


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.