VIP

Sofia Vergara nuk beson në pamje natyrale

Sofia Vergara preferon një pamjen e rregulluar përmes produkteve kozmetike dhe gjithonë shtyn mikeshat e saj të vendosin po aq make-up sa ajo.
sofia
“Unë jam latine; unë rregullohem, pavarësisht kësaj. Është automatike. Unë bëj dush, rregulloj flokët dhe vendos grim. Për mua është si rruajtja (te meshkujt). Unë nuk besoj në pamje natyrale. Buzëkuqi ta ndriçon fytyrën!”.

“Veç nëse je Gisele Bundchen ose 19-vjeçe, përndryshe ke nevojë për diçka… Shumica e shoqeve të mia duken mirë me këtë pasi janë latine, por disa amerikane, do t’u jepja buzëkuq dhe t’u thosha ‘Vendoseni këtë’!” ka thënë Vergara.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close